מטבח לבן

מטבח לבן הוא הבחירה האידיאלית לכל מי שחובב מראה נקי המעניק רוגע נפשי לחלל הבית. מסתבר שמטבח לבן הוא לא עוד טרנד חולף, אלא מגמה שמככבת בזירת עיצוב המטבחים זה מספר שנים, ונראה שהיא לא הולכת להיעלם בקרוב. מובן שניתן לשבור את הלובן המדובר עם כסאות בר צבעוניים, או עם חיפוי קיר בגוון עדין שיוסיפו מעט טוויסט בעלילה, אבל אם ברצונכם ליהנות מעיצוב מטבח נקי מבלי לגרוע מהעדינות הטמונה במטבח לבן, יהיה עליכם לשמור על מראה רציף ולבן ולזכות במעטפת עדינה המעניקה את הרוגע הדרוש במטבח.

חברת AB Design מתמחה בעיצוב מטבחים לבנים במבוססים על טהרת העיצוב המודרני, כאשר כל אלמנט נבחר בקפידה בהתאם לרצונות הלקוח. צוות החברה מעניק שירות תכנון ועיצוב הנעשה על ידי מעצב מטבחים, ובכן סיוע בבחירת החומרים הרצויים והקמת המטבח עד לסיום המרגש. בעיצוב מטבח לבן, אנו מקפידים לבחור חומרים קלים לניקוי, כדי שתיהנו ממטבח מרשים ונקי המשדר לובן מושלם.

מטבח שתמיד יישאר אופנתי
הסיבה לפופולריות של מטבח לבן טמונה דווקא בצבע המרענן הפותח את החלל ומעניק לו מרחב. מטבח לבן גם תמיד יישאר אופנתי, תמיד תוכלו לשבור את הלובן עם אלמנט צבעוני שיכול להיות ידיות לארונות בגוון נחושת, הוספת תאורה צבעונית ועוד. זה במידה ובעתיד תרצו לרענן את המטבח מבלי לוותר על המראה האצילי של הגוון הלבן. חשוב לציין כי ישנם גוונים רבים של לבן כדוגמת קרם, שמנת, אבן וגוונים נוספים לעיצוב מטבח לבן מושלם. 

גימור, זה כל הסיפור
בבואנו לעצב מטבח לבן, עלינו להקפיד שבעתיים על הגימור, הרי הכל לבן בוהק וכל אלמנט מורגש לעין. מלבד הגימור עלינו לשים דגש על כל אלמנט שנוסיף למטבח כמו על גוון הברזים, ידיות הארון, פרזולים, התאורה ועוד. מבחינת חיפוי הקיר, רבים בוחרים בחיפוי זכוכית שיכול להגיע בגוון מט או זכוכית חלבית, שיכול להשתלב בצורה נהדרת עם הלובן בחלל.

גם אתכם חולמים על מטבח לבן בוהק? דברו איתנו ונגשים לכם כל חלום!

רוצים עוד פרטים?