מהם המאפיינים הבולטים של מטבחים מודרניים?

מטבח מודרני הוא סוג של אמירה חדשנית, הוא נחשב לעיצוב המבוקש והפופולרי ביותר, וזאת בזכות הקווים הנקיים שלו ושילוב החומרים המעניין שנועד ליצור חמימות. זה כמובן רק על קצה המזלג, אך מסתבר שמטבח מודרני מכיל כל כך המון יתרונות נוספים, שבהחלט מעניק לו את תואר מטבח השנה ברציפות זה כמה שנים.

האלמנטים הייחודיים של מטבח מודרני

ראשית, נציין כי העיצוב המודרני מאופיין בגימור נקי לעין ובצבעים עדינים ורכים המעניקים רוגע ושלווה. בדיוק אותו רוגע שאנו צריכים כאשר התבשילים מתבשלים על אש איטית ומפזרים ריח משכר של אוכל ביתי חמים. אם כך, אלו מכם המחפשים רוגע לצד גימור מדויק ויפה לעין, העיצוב המודרני יהיה הבחירה הנכונה.

שילוב טכניקות חדשניות

באופן טבעי, המטבח המודרני יהיה מאפיין בטכנולוגיה חדשנית הנוגעת בבישול, כזאת שנראית לעין היטב, כגון מכשירי חשמל איכותיים ומעוצבים, קולטי אדים בולטים, תנור משוכלל, מקרר גדול עם 3 או 4 דלתות, כיריים קלאסיים בעיצוב מינימאלי, מכונת קפה סולידית ועוד. בנוסף, פתרונות האחסון אף הם יהיו מקוריים עם טאץ' מיוחד.

חיפויים וטקסטורות מיוחדים

הטרנד העכשווי במטבחים מודרניים הוא שילוב לוחות חיפוי דקורטיביים במראה תלת מימד. הלוחות  יכילו טקסטורות מגוונות במראה טבעי כדוגמת עץ, או צורות גיאומטריות חדות ומדויקות שיקנו לחלל אפקט תלת מימד מרהיב. את החיפויים הללו תוכלו למצוא במגוון רב של גוונים וצורות, כך שניתן יהיה להתאימם לעיצוב הכללי של המטבח.

תאורה שמשנה את כל העלילה

במטבחים מודרניים התאורה תהיה קרה, כלומר כזאת שאינה מחממת את המרחב, כמו תאורת לד המאפשרת להאיר שטחים קטנים בתוך ארונות, נישות קטנות, תאורה מעל האי, מדפים וכו'. במידה ותרצו להוסיף טאצ' צבעוני בחלל המטבח, תוכלו לשלב גופי תאורה נופלים בצורות גאומטריות שונות כמו פסים ממתכת, גופי תאורה תעשייתיים, תאורת לד עם עיגולי מתכת ועוד.

משטחי עבודה מרווחים וגדולים

משטחי העבודה במטבח מודרני יהיו גדולים ומרווחים, כאלה שיאפשרו לכם ללוש ולרדד בצק ביתר קלות. כמובן שאי במטבח הוא גולת הכותרת במטבחים מודרניים, אבל אם אין אפשרות לשלב אותו בשל המרחב המצומצם, תוכלו לתכנן משטחי עבודה רחבים ובעלי עומק גדול יותר. מבחינת סגנונות של שיש, הקו הבולט במטבח המודרני יהיה בגוון אפור, כדוגמת צבע בטון גולמי שנהפך לטרנד לוהט, או משטח במראה עץ טבעי.

לסיום, הטאצ'ים הקטנים שעושים את ההבדל

במטבח המודרני הטאצ'ים הקטנים והאקססוריז יתרמו רבות לאווירה הכללית, כמו ידיות מיוחדות, ברזים במראה קלאסי, עציצים קטנים וירוקים ומגוון אקסוסריז נוספים שיוסיפו לאווירה החמימה של המראה המודרני.

רוצים עוד פרטים?