מטבח שיש

שיש בהחלט לא נועד רק למשטח עבודה, אלא מאפשר לנו לשלבו בכל מקום רצוי ולקבל מטבח שיש שבו פזורים אריחים בכל מקום, גם בארונות המטבח! חומר השיש היוקרתי נמצא בכל מטבח באופן טבעי, אך אם התאהבתם בחומר, תוכלו למצוא עיצוב מטבח המבוסס על סוגים שונים של שיש יוקרתי המפוזרים בחלל.

קצת על הפופולריות של מטבחי שיש
בשנים האחרונות נראה כי חומר השיש יוצא ממשטח העבודה המוכר ומחפה לנו אזורים נוספים בחלל הבית. למעשה, נעשה שינוי תפיסה של ממש והוא יכול לשרת אותנו גם לחיפוי קירות, כשולחן לאירוח, שולחן בר, כמשטח לשולחן כתיבה ואפילו כשולחן אוכל משיש הממוקם במרכז הסלון. את הפופולריות של חומר השיש אפשר כמובן להבין, מדובר בחומר חזק ועמיד, בעל כושר עמידות לשריטות ובעל תחזוקה קלה ומינימלית וכזה ששומר על מראה מרשים ויוקרתי לאורך שנים. 

גם ארונות המטבח לובשים שיש
כדי לקבל טוטל לוק משיש, אפשר ואף מומלץ לחפות את ארונות המטבח בחיפוי שיש גרניט דקיק, כך שאין צורך להיפרד מחומר העץ האידיאלי למדפים וארונות מטבח. חיפוי הארונות בשיש גרניט יוצר מעטפת יוקרתית לחלל המתכתבת עם גוון משטח העבודה, שולחן הבר וגם שולחן האוכל בסלון. אבני השיש הפופולריים כיום בעיצובים המודרניים הם שיש קלקטה, משטחי קרווץ במראה בטון גולמי, שיש גרניט פורצלן ועוד. 

גוונים מרהיבים ושילובים יוצאי דופן
היופי במטבחי שיש הוא הגוונים שניתן לשלב בהם, ישנה אפשרות לבחור משטחים חלקים או שיש בסגנון קלקטה המשלב שני צבעים יחד, מן זריקות של צבע התורמות לנוכחות מרשימה בחלל. מובן שניתן גם לבחור שיש במראה מט, מחוספס, בטון גולמי, גוונים נוצצים ועוד. 

אם גם אתם חולמים עם מטבח שיש יוקרתי, מקומכם איתנו! צוות AB Design מתמחה בתכנון, עיצוב ובניית מטבחי שיש פונקציונליים המתאימים לאופי דיירי הבית והשימוש במטבח.

רוצים עוד פרטים?