מטבח קלאסי

הכי כיף לחזור מיום עמוס במתלות למטבח קלאסי מזמין, המעוצב בצורה סולידית ונקייה. אין ספק שהעיצוב הקלאסי מעניק תחושת רוגע, רגע לפני שמשטח העבודה מתמלא במוצרי בישול, סירים ושאריות של קליפות ירק, ולכן אין פלא שרבים בוחרים בו.
אנו ב- AB Design נותנים את הכבוד הראוי למטבח בעיצוב קלאסי ומשקיעים רבות בתכנון מקדים כדי להגיע לתוצאות מדויקות. בתחילת הדרך אנו מעניקים שירותי תכנון ועיצוב על ידי מעצב מטבחים המגיע לבית הלקוח ומתכנן מטבח פונקציונאלי המתאים לאופי המשפחה, גודל השטח, דרישות הלקוח והשימוש הנעשה במטבח. לאחר מכן אנו מתחילים בהקמת המטבח הקלאסי בהתאם לתכנון.

סגנון שמשתבח עם השנים
כמו יין, כך המטבח הקלאסי משתבח עם השנים. משנה לשנה מתווספים אליו אלמנטים עיצוביים נוספים, לצד טכניקות חדשניות שעוזרות לו להיות גם יותר פונקציונאלי ונוח לעבודה. כך למשל חיפוי זכוכית המאפיין מטבחים בעיצוב קלאסי, המאפשר מצד אחד לקבל מראה נקי, ומצד שני מטבח קל לניקוי. במטבח הקלאסי מרבים לשלב מעט עץ אגוז בגוון עדין החובר בסינרגיה מושלם עם גוון ארונות קרם או שמנת. אפשר גם לשלב גוונים אפורים בהירים, וטאץ' צבעוני עדין ששובר את הגוון הלבן המאפיין את המטבחים הקלאסיים.

טאצ'ים מתקופות יפות
אלמנטים נוספים שניתן לשלב במטבח קלאסי הוא טאצ'ים מתקופות יפות בהיסטוריה או מתקופות קרובות יותר כמו שנות ה-80 וה-90 במראה שמרני. לדוגמה, מטבחים קלאסיים בסגנון פרובנס, קצת נגיעות של סגנון וינטאג' משנות השמונים, קצת מראה סקנדינבי ועוד. למעשה, היופי במטבח הקלאסי שניתן לשלב בו נגיעות קטנות מעולמות עיצוב שונים, ועדין לשמור על מראה קלאסי נקי המתאים לעידן המודרני. 

גם אתם נפלתם בקסמי העיצוב הקלאסי? אנחנו כאן כדי להגשים לכם חלום עיצובי! דברו איתנו עוד היום ונעצב לכם מטבח קלאסי מושלם!

רוצים עוד פרטים?