מטבח עץ

לעיתים נראה כי מטבח לבן כבר אינו מעניין אנשים המחפשים להביא חמימות אחרת למטבח, אותה חמימות המוכרת לנו כאשר הסירים מתבשלים על הגז ומפיצים ריח משכר של אוכל ביתי חמים. מטבח עץ הוא בהחלט הטרנד הבא, ואנו כבר מתחילים לראות שילובים של שיש במראה עץ, ואת ארונות המטבח הלבנים המוחלפים בגאווה לארונות עץ בגוונים כהים או בהירים. 

נגיעות כפריות וחמימות מפוזרות בחלל
מטבחי עץ די מזכירים לנו את המראה הכפרי, המאופיין בגילופי עץ התורמים רבות להרמוניה בחלל ומביעים את המראה הביתי. אך מטבחי עץ מודרניים אומנם מזכירים את המראה הכפרי, אך הם מעוצבים במראה מודרני עם גימורים נקיים וחדים, סוג של שילוב מושלם בין המראה הכפרי למודרני. לצד שילובי העץ, תוכלו לראות גם נגיעות רכות של פרזול הבולטות בין מסגרות הארונות, בידיות המגירות ומוצרי החשמל המשלבים נירוסטה ומעט גוון שחור. כל אלה יוצרים מראה אותנטי מרהיב שכל כך מתבקש בעיצובים המודרניים. 

עץ איכותי עם אמירה הרמונית
העיקרון הבולט במטבחי העץ הוא בחירת עץ איכותי. ככל שהעץ יהיה יותר איכותי בעל צפיפות גבוהה, כך התוצאה תהיה איכותית יותר וגם תישמר לאורך זמן. לבל נשכח גם שהמטבח הוא אזור שיש בו לא מעט מים, ולכן חשוב מאוד לבחור בעץ עמיד למים, קל לניקוי וכזה שיחזיק לאורך שנים רבות. גווני העץ הפופולריים במטבחי עץ הוא עץ אלון, עץ אגוז, עץ במראה תעשייתי ועוד. מובן שהכל עניין של עיצוב וטעם, אך אם בחרתם בסגנון עיצוב מעץ, דעו כי התוצאה תהיה בהחלט מרשימה.

חולמים על מטבח עץ חמים? אנו כאן כדי להגשים לכם חלום! צוות המעצבים והמתכננים של AB Design מתמחים בעיצוב, תכנון ובניית מטבחי עץ ומלווים כל לקוח בנאמנות רבה משלב התכנון ועד לבישול הסיר הראשון.
שנדבר על מטבח העץ שלכם?

רוצים עוד פרטים?