מטבח מודרני

עיצובים מודרניים נהפכו לשם ודבר בעולם העיצוב ונראה כי הם סוחפים אליהם קהל אנין טעם. כאשר מדברים על מטבח בעיצוב מודרני, מדברים על מראה נקי ומרענן המביא איתו בשורה חדשה לעולם המטבחים. 

היופי שבפשטות
מטבח מרשים בראש ובראשונה חייב לשרת שתי מטרות מרכזיות: פונקציונאליות לצד עיצוב מרשים שיאפשר לכם ליהנות ממנו בכל יום מחדש. המטבחים המודרניים עונים בדיוק על פרמטרים אלו, כיוון שהם מתמקדים בקו עיצובי אחיד, לצד מגוון טכניקות וטכנולוגיות חדשניות המאפשרים לכם לקבל את המראה הנחשק של מטבח מודרני אופנתי.

גוונים ומוצרי פרזול המתאימים לעידן המודרני
הגוונים של מטבח מודרני יהיו עדינים וישדרו רוך ויוקרה כדוגמת– גווני לבן, שמנת, צבע אבן, אפור בהיר, קצת תכלת וירוק שאלו צבעים המשדרים מראה עכשווי. מעבר לכך, גם האלמנטים העוטפים את חלל המטבח יהיו מרשימים ומודרניים כדוגמת – כיורים ומוצרי פרזול אשר מיוצרים בקו יותר נקי ואוורירי ופחות מגושם ובולט. למעשה, ניתן לראות כי מדובר במטבח בעל קווים נקיים לגמרי, כאשר טוויסטים קטנים שוברים את החלל. 

פונקציונאליות בלתי מתפשרת
מטבחים מודרניים מצוידים באיבזורים חדשניים הכוללים בין היתר משטחי עבודה מרווחים המאפשרים לבשלנים שבניכם ליהנות מנוחות בלתי מתפשרת במטבח. את המשטחים ניתן למקם באי בחלל המטבח או במשטחים נרחבים הנמצאים לצד הכיור. גם ארונות המטבח במטבחים מודרניים אינם מאכזבים וניתן לבנות אותם בצורה פרקטית שתאפשר לכם גישה נוחה לצד עיצוב דקורטיבי.

AB Design מציעה עבורכם מטבחים מודרניים בעיצוב אישי, לצד חווית קנייה בלתי מתפשרת. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר וליהנות ממטבח חלומי!

רוצים עוד פרטים?