מטבח כפרי

מטבחים בעיצוב כפרי לא בכדי נעשו שם ודבר בעולם העיצוב. המטבח הכפרי, מאפשר לכם להביא את הטבע הישר לחלל המטבח שלכם ולקבל מראה חמים ממש כמו של צימר יוקרתי בלב הטבע. 

המאפיינים הייחודיים של מטבח כפרי
עץ בגוונים טבעיים –
המטבח הכפרי מאופיין בגווני עץ טבעיים המאפשרים לכם לקבל מראה חמים ונעים. לרוב, ארונות המטבח, כסאות הבר, שולחן האוכל וכלל הריהוט סביב יהיו עשויים מעץ מלא בעל חוזקה רבה שיאפשר לכם ליהנות ממראה כפרי חמים לצד איכות בלתי מתפשרת.
אלמנטים חמימים ומסורתיים – כלל האלמנטים במטבח הכפרי יהיו בעלי אופי חמים, החל מפרזולי ברזל טבעי על דלתות והמגירות, התאורה תהיה חזקה בעלת אמרה דומיננטית, גימורים מרשימים חדים שיאפשרו לכם לקבל שיק בו זמנית ועוד מגוון רב של גוונים מסורתיים עם טוויסט מודרני.
תחושה אינטימית – מטבחים כפריים מאופיינים במראה אינטימי מיוחד המאפשר לכם ליהנות מאווירה אינטימית וחמימה, כך שתיהנו בכל יום מחדש מהמטבח. כמו כן, תוכלו לשלב כמה גוונים של עץ בחלל, על מנת לדמה מראה אינטימי מיוחד כמו – עץ אגוז, עץ אלון, עץ דובדבן ועוד מיני רבים. 

אם כך, נראה כי יש לא מעט יתרונות למטבח הכפרי, אך עליו להיות עשוי מחומרים איכותיים שיאפשרו לכם ליהנות ממנו לאורך שנים רבות. כיוון שמטבח כפרי מאופיין בעץ טבעי, עליו להיות משובח ואטום ללחות ונוזלים.

AB Design מציעה עבורכם מטבחים כפריים בעיצוב אישי, לצד חווית קנייה בלתי מתפשרת. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר וליהנות ממטבח חלומי!

רוצים עוד פרטים?