מטבח זכוכית

זכוכית נחשבת לחומר היוקרתי ביותר, אך כאשר מביאים אותו למטבח, הוא מכיל שני יתרונות מובהקים: מראה עיצובי יוקרתי השונה מהסטנדרט, ומטבח קל ביותר לניקוי. אז אם גם אתם מחפשים מטבח שונה מהסטנדרט – זו בהחלט הבחירה שלכם!
צוות חברת AB Design מגשים ללקוחותיו כל חלום עיצובי ומאפשר לכם ליהנות ממטבחי זכוכית מרהיבים הנבנים בהתאם לדרישות הלקוח והעיצוב הרצוי. בשלב הראשון יגיע לביתכם מעצב מטבחים לטובת תכנון, עיצוב ושילוב האלמנטים הרצויים, ולאחר מכן נתחיל במלאכת הבנייה עד לקבלת מטבח פונקציונלי ומרשים העונה לציפיותיכם.

היכן משלבים זכוכית במטבח?
המקום הנפוץ ביותר לשילוב זכוכית במטבח הוא חיפוי הקיר, למעשה מחליפים את אריחי הקרמיקה במשטחי זכוכית מרהיבים ואף ניתן לשלב יצירות אומנות והדפסים על גבי החיפוי. לאחר מכן משלבים חיפוי זכוכית דק על גבי דלתות הארונות ואפילו חיפוי זכוכית במשטחי העבודה ועל האי. חומר הזכוכית נחשב לחומר קל מאוד לניקוי, הוא אינו נשרט עם השנים, עמיד בפני חומרי ניקוי והוא נראה תמיד מבריק ונוצץ. תוכלו כמובן לבחור סוגים שונים של זכוכיות, החל מזכוכית מבריקה, חלבית, מט וכמובן מבחר רב של צבעים לבחירה.

קצת על חיפוי זכוכית
אחד האלמנטים הבולטים בחלל המטבח הוא חיפוי הקיר אשר נותן את הטאצ' הסופי בעיצובו. המראה הנקי-קלאסי בעולם העיצוב ובפרט בעיצוב מטבחים, הוליד את חיפוי הזכוכית המשדר יוקרה לצד מראה נקי מינימליסטי, כך שלא פלא שהוא נהפך לטרנד לוהט בתחום עיצוב מטבחים. חיפוי זכוכית היא טכניקה מוצלחת אשר הביאה בשורה חדשנית לעולם העיצוב והיא מתאימה למטבחים בעיצוב מודרני, קלאסי, כפרי ובכלל לכל מטבח.
פתרון פרקטי לאוהבי המראה הקלאסי
את חיפוי הזכוכית מצמידים לקיר לרוב על ידי דבק סיליקון נטרלי, ובמקרים מסוימים על ידי זנגים, שהם ברגים מיוחדים המיועדים למטרה זו. התוצאה המתקבלת היא – משטח חלק, נקי ואטום מפני חדירת מים המאפשר לכם לנקות בקלות את החיפוי, ללא צורך בניקוי מאסיבי בין החריצים כדוגמת – ניקוי חיפוי קיר העשוי מאריחים.

מגוון דקורציות מרהיבות
את חיפוי הזכוכית תוכלו למצוא במגוון רב של עיצובים והדפסים מרהיבים המעניקים לחלל הבית מראה צעיר ורענן, כדוגמת – הדפסי בדים, פרחים, צורות גראפיות ועוד מיני רבים. כמו כן, ניתן למצוא את חיפוי הזכוכית בגוונים שונים שיקנו לחלל המטבח מראה דקורטיבי מושלם.

רוצים עוד פרטים?