מטבח וינטאג'

עיצוב וינטאג' לא נעלם מזירת העיצוב, הוא חדר לתודעה שלנו לפני כעשור, ומאז אנו רואים יותר ויותר רהיטים, עיצובים, תמונות ואלמנטים שונים בסגנון וינטאג'. באופן טבעי גם מטבחי וינטאג' מככבים בזירה, ואנשים רבים נופלים בקסמיו בשל המראה המיוחד שלו המכיל גימורים מרהיבים ואווירה סופר מיוחדת בחלל.

קצת על מטבחי וינטאג'
מטבח וינטאג' מאופיין באלמנטים שונים המזכירים לנו את תקופת העבר היפות של שנות השבעים והשמונים, אך הם מגיעים עם חומרים מודרניים שנותנים לו את הטאץ' המיוחד. את העיצוב הוינטאג' אפשר לקבל על ידי שימוש ברהיטים מיוחדים, כלים ומכשירי חשמל ביתיים המעוצבים בסגנון העבר, הברזים והפרזולים יהיו מיוחדים והגימורים אף הם יהיו חדים ומיוחדים עם נגיעות השמורות לעיצוב הוינטאג'.
הצבעים הנפוצים בעיצוב וינטאג' יהיו על טהרת הלבן שדי מזכיר סגנון קלאסי, אך ההבדל ביניהם יהיו הגימור, שילוב המסגרות בארונות, אריחי קרמיקה בגוונים חומים עם טקסטורות המוכרות לנו מהעבר, דלתות זכוכית מחוספסות בארונות, נגיעות אביזרי עץ מלא וצבעי אבן בהירים ומחוספסים. כל אלה למעשה יוצרים את מראה הוינטאג' הנחשק, אך כאמור יש לשלב את האלמנטים בתבונה בחלל כדי לקבל נראות מושלמת.

מעצבים לכם מטבח וינטאג' חדשני
אנו ב AB Design נותנים את הכבוד הראוי למטבח וינטאג' ומשקיעים בו רבות כדי לשלב את העיצוב הנחשק, לצד קבלת מטבח פונקציונאלי המתאים לאופי הלקוח. כדי להגיע לרמת דיוק גבוהה, אנו מתחילים בתכנון המטבח על ידי מעצב מטבחים ורק לאחר מכן עוברים לתהליך הקמה וביצוע העבודה. בתהליך נשלב טכנולוגיה חדשנית שתאפשר לכם ליהנות ממטבח פונקציונאלי המתאים לשימוש יום יומי. 

חולמים על מטבח וינטאג' פונקציונאלי? פנו אלינו עוד היום ונגשים לכם כל חלום!

רוצים עוד פרטים?