מטבחי יוקרה

מי אמר שמטבח יוקרתי לא יכול להיות בהישג יד? אף אחד! אנחנו ב- AB Design מתמחים בהקמת מטבחי יוקרה בהתאם לתקציב העומד לרשות הלקוח. על ידי תכנון ועיצוב נכונים, לצד שילוב החומרים המדויקים, נוכל לקבל מטבח יוקרה מרהיב שישמש אתכם בנאמנות בשגרת היום יום.

מהם המאפיינים של מטבחים יוקרתיים?
מטבח יוקרה הוא מטבח שמכיל אלמנטים עיצוביים מדויקים החוברים יחד לידי מראה יוקרתי. מעבר לתכנון העיצובי והמקורי, ישנה חשיבות רבה לבחירת חומרים איכותיים המשדרים יוקרה, כמו גם לצבעים שנשלב בחלל. החומרים המדוברים יכולים להיות מיני רבים כדוגמת משטח שיש יוקרתי מחומר קוריאן הנחשב לטופ שבטופ בעולם השיש והחיפויים, ברזים בגוון נחושת או זהב הבולטים למרחק רב, ארונות מטבח המכילים פרזולים מיוחדים ואפילו אי בעל נוכחות יוקרתית המשנה את העלילה בחלל.
לצד כל אלה, ישנה חשיבות גם לאופי העבודה המתבצעת, הגימורים, ההדבקות ושילוב אריחי הקרמיקה הנעשים על ידי בעלי מקצוע בתחום, ולכן בעת עיצוב מטבח יוקרתי יהיה עליכם לבחור בעלי מקצוע בעלי ניסיון רב. בנוסף, ישנה חשיבות לשילובי החומרים בחלל, כגון שימוש בעץ אירופאי יוקרתי, חריטות מיוחדות על דלתות הארונות הנעשות על ידי מכשור לייזר יוקרתי וכך הלאה. למעשה, היוקרה המדוברת תגיע מכל כיוון ותיצור מראה יוקרתי שנוכח בחלל המטבח.

נגיעות מתקופות יפות בהיסטוריה
כשמדברים על עיצוב מטבח יוקרה, אי אפשר שלא לקחת השראה מתקופות העבר, מתקופת הרנסנס ואפילו מטירות מפוארות באירופה ששומרו וחודשו בחלוף השנים. בתקופות אלה היה נהוג לשלב חומרים יוקרתיים, צבעי זהב ונחושת, גילופי עץ מרהיבים, עמודי שיש מאסיביים, קרניז ייחודי בתקרה, שנדלירים המשתלשלים מהתקרה ואת הרוך של בד הקטיפה. בעת עיצוב מטבח יוקרה אפשר ואף מומלץ לקחת השראה מהעיצובים המלכותיים שיכולים להביא את השיק האירופאי היוקרתי ישירות למטבח שלכם. 

חולמים על מטבח יוקרה מודרני עם שיק? הגעתם למקום הנכון! פנו אלינו עוד היום ונגשים לכם כל חלום עיצובי!

רוצים עוד פרטים?