הטרנדים החדשים בעולם המטבחים לשנת 2019

תקופת אחרי החגים הגיעה לסיומה, כל מה שדחינו 'לאחרי החגים' צף ובגדול, וכעת עלינו ליישם את התכניות. אם גם אתם מאסתם במטבח הקיים ודחיתם את משימת החלפתו לחדש, עכשיו זה הזמן לקחת את המושכות לידיים ולתכנן מטבח חלומי, כזה שיאפשר לכם כבר בחגים הבאים לקבל משטח עבודה נוח ולבשל ולאפות ביתר נוחות. אז בדיוק בשבילכם הכנו את כל הטרנדים והמגמות המובילות בתחום, פשוט לגזור ולשמור!

לפני שנתחיל, נסביר שכבר עברו הימים בהם המטבח היה חדר צדדי מוסתר, הרחק ככל האפשר מהסלון ומהחדרים הפנימיים, אלא כיום המטבח פתוח לעיני כל החובר בסינרגיה מושלמת עם פינת האוכל והסלון, ולכן עניין העיצוב חייב להיות חלק מרכזי בתכנון המטבח.

משטח עבודה כהה לצד ארונות לבנים

אם חשבתם לרגע להיפרד ממטבח קלאסי בגוון לבן, קבלו ביטול. נראה כי גוונים לבנים כדוגמת שמנת, קרם ולבן בוהק עדין הולכים לככב בעיצובים החדשים, אך השיש ומשטחי העבודה קיבלו טוויסט כהה. בשנת 2019 נראה יותר משטחי עבודה כהים כדוגמת גווני אפור של בטון אדריכלי במראה מחוספס, שיש בגווני עץ חומים ואפילו שיש בגוון שחור נועז.

בשורה חדשנית לאוהבי צבעים צבעוניים

שנת 2019 מביאה בשורה חדשנית לאוהבי הצבעוניות, אלא שמאסו ממטבחים במראה קלאסי נקי, ונראה כי השנה נראה מנעד רחב של צבעים צבעוניים שיתבלו את המטבח שלנו, כדוגמת גוונים סגולים, כחולים, ירוקים ועוד. כמובן שאפשר לשלב בעדינות את הצבעים בחלל המטבח, כלומר שילוב של צבעים עדינים עם נועזים כדוגמת שמנת עם סגול וכך הלאה.

גישה תעשייתית עם שיק

מטבחים במראה תעשייתי אף הם הולכים לככב בזירת המטבחים, וזאת נוכל לראות במדפים הפתוחים, צינורות מתכת המטיילים בתקרה, גופי תאורה תעשייתיים עם הרבה מתכת, פרזולים שאף הם עשויים מתכת, אריחי אבן טבעיים, משטחי שיש מחוספסים וחיפויי עץ במראה טבעי לארונות האחסון או לארונות המטבח. כל אלה בהחלט מרחיקים אותנו מהמראה הלבן והמבריק ומוסיפים למטבח שיק מיוחד.

שילוב מכשירי חשמל חכמים

על סגנונות עיצוב כבר דיברנו, כמו גם על צבעים, ועכשיו נותר לנו לדבר על גולת הכותרת במטבח – המכשירים החשמליים. אם בשנה החולפת הורגלנו לחפות ולהסתיר את מכשירי החשמל, כדוגמת חיפוי המקרר בגוון חיפוי ארונות המטבח, או הסתרת התנור ומדיח הכלים, השנה נראה אותם יותר חשופים ובמראה טכנולוגי מעניין. את חשיפת המכשירים החשמליים החדשניים ניתן להבין, שהרי הם מגיעים בעיצובים מרהיבים, עם מסכי טאץ' ותאורה דיגיטלית מרהיבה.

רוצים עוד פרטים?